Loading...
bg

Гражданство в Нова Атлантида | Форум

Темата се намира в: Начало » За iq140.eu » Новини за iq140.eu
Страници: 1 2 3 4 »
Konstantin Topalov Юни 14 '15
Очаквам на сайта да се публикуват условията за приемане на гражданство на острова, как се пътува до там, условията за настаняване, климат и т.н.
Павел Йотов Юни 14 '15
И аз това очаквам.
Borislav Gospodinov Юни 15 '15
И аз очаквам някаква информация за Нова Атлантида: условията за приемане на гражданство на острова, как се пътува до там, условията за настаняване, климат, първоначални дейности с цел прехрана и установяване? 
Petko Simeonov Юни 15 '15
Присъединявам се към въпросите на Константин и Борислав.

И добавям:

- Какъв е официалният език на Нова Атлантида?

- Посочете географските координати на държавата.

- Може ли да се публикува карта на Нова Атлантида?

- Ако е възможно и снимки.

- Има ли столица и как се нарича? 

- Към кого (и на какъв адрес) да се отправят предложения свързани с устройството и дейността на държавата?

Някакви координати на острова ? Освен "на 1000 км северно от Нова Зеландия
И аз това питам?
Амбициозните планове за бъдещето на Нова Атлантида зависи засега от набирането на кандидати за граждани. Изискването към тях е да не са осъждани и да не се укриват от правосъдието в родните им страни.
Княз Баланов е разработил четири варианта за Нова Атлантида. Първият предвижда създаването на социална мрежа за гражданите на новата държава на адрес IQ140.eu. С регистрацията новите поданици ще получат по 500 княжески долара, но в електронни пари тип биткойн. С парите си поданиците стават акционери в новата държава, а разрастването на социалната мрежа ше да гарантира приходи от реклама и съответно създаването на национално богатство наравно с природните богатства на острова.
Засега ще се ползват българските закони, докато Нова Атлантида напише собствени.

Самият остров (за сега) се казва YNJI и е образуван в резултат на изригването на вулкана Моновай, на около 1000 км. от брега на Нова Зеландия през 2012 г. , с площ 27 хил. кв. км. и прилежаща към него икономическа зона от 200 мили или това са приблизително 780 кв. км.площ.

www.youtube . com/watch?v=5DqBObleqP8

The Forum post is edited by Христо Христов Юни 16 '15
Ани Няголова Юни 15 '15
А къде и как се кандидатства за гражданство?
Valentin Shopov Юни 15 '15
Каква е формата за кандидатстване за гражданство?

И какви са условията по придобиването му?

С нетърпение, чакам развитие по темата!!!

Румен Динев Юни 15 '15
Присъединявам се към зададените по-горе въпроси!
Dany Tomow Юни 15 '15
Разбира се, че официален език трябва да е Български и никакво ограничение за всякакви други езици символи, жестове, нули и единици, като при официални документи да имат Български точен превод който да движи, държи ясно законно всичко и всички ... ;-)
Ани Няголова Юни 15 '15
http://newatlantis-principality.com/

Този сайт ли е официалния за държавата? Доста е постен...
Krum Rangelov Юни 15 '15
Добър ден на всички! Както другите и аз изчаквам някаква допълнителна информация, защото намирам идеята за острова за много интересна и креативна. 
Аз лично бих заминал за там още днес :)
Надявам се новите граждани да са на умственото ниво на княза, за създаване на уникален по рода си остров. 

Не разрушавайте природата, а се адаптирайте .

Цитат от Аксиния Абдула Някакви координати на острова ? Освен "на 1000 км северно от Нова Зеландия
"плаващ остров YJNI в южната част на Тихия океан, който към момента на учредяване на държавата е с площ от 26800 кв.км. и се намира на 38 градуса южна ширина и 168 градуса и 16 минути западна дължина" - североизточно от Нова Зеландия.
The Forum post is edited by Димитър Нейчев Юни 15 '15
http://newatlantis-principality.com/...ation-terms/?lang=bg

С регистрацията си в Liberland.org /?/  Вие се съгласявате с обработката на личните Ви данни, по-специално за целите на идентифициране на потребителя на сайта NewAtlantis-principality.com.

Velin Shibilev Юни 15 '15
В сайта има публикуван клип, че не може да се живее там. Аз не мисля така. При наличието на толкова желаещи е възможно острова да се насели и създаде някаква икономика. В клипа се упоменава че острова е богат на природни ресурси. Което ме навежда на мисълта, че при подходящи инвестиции е възможно да се насели. Аз съм един от хората който би отишъл да живее там. Отчитам като грешка това, че се предлага острова да се присъедини към България. С нашите продажни политици просто някой ще го препродаде и парите ще изчезнат. Присъединявам се към групата с искане за повече информация по отношение на поданство местожителство и опциите за развиване на бизнес и икономика.  
Borislav Boynov Юни 15 '15
Moga da  bada v pomost  pri  otkrivaneto na konsylstva v Southern Africa Region   and  Mauritius.

Privet ot Harare !Borislav

Прикачени файлове:
  Victoria-falls-800.jpg (45Kb)
Мога да бъда в помощ за осигуряване на телевизия посредством сателитни чинии+ интернет за острова посредством кабели за интернет , които са прокарани в тихият океан.
The Forum post is edited by Константин Петровски Юни 15 '15
Страници: 1 2 3 4 »

Търси

Реклама

advertisement
Евтина реклама

IQ140.EU Online TV

Гледай любимите си онлайн TV канали на живо.