Loading...
bg

Zidanský meč se týká posledních 15 po sobě jdoucích vítězství от блога на etdoudonoutl

Sezóna 2017-18 vstoupila do odpočítávacího období. Girona bude prvním týmem, který stojí před Levné Fotbalové Dresy Real Madrid. Zidane se rozhodl soutěžit o posledních 15 zápasů.

Ve skutečnosti zůstávají jen 10 posledních kol La Liga. Pokud se Real Madrid úspěšně dostane do finále Ligy mistrů, V této sezoně má Real Madrid 15 zápasů. Kvůli špatnému záznamu La Ligy v této sezóně, Real Madrid se soustředil na Ligu mistrů. V La Ligě má Real Madrid již 15 bodů za Barcelona. La Liga je beznadějná a Liga mistrů je Zidanovy jediné spasení.

Po vyřazení Ligy mistrů z Paříže Ze šatny Dresy Real Madrid přišla zpráva. "Bojujte se čtyřmi dalšími hráči!" Hráči Realu se snili o opětovné vítězství v Lize mistrů. Tyto čtyři zápasy Ligy mistrů jsou pro ně. Všechny hry jsou finále. Ale Zidane je velmi zneklidněna touto mentalitou. Minulý týden zápas mezi Real Madrid a Evar, Tým hrál dobře. V porovnání s La Ligou byli v Lize mistrů ještě více konkurenční. Zidane doufá, že eliminuje mentalitu hráčů. Pokud tým dosáhne plného vítězství ve zbývajících 15 zápasech, Pak budou moci dosáhnout svých cílů.


Стена

Няма коментари
Трябва да влезеш, за да коментираш

Post

От etdoudonoutl
Добавена Март 13

Оцени

Твоята оценка:
Общо: (0 оценили)

Архиви

Търси

Реклама

advertisement
Евтина реклама

IQ140.EU Online TV

Гледай любимите си онлайн TV канали на живо.