Loading...
bg

Блогът на etdoudonoutl

Podle zpráv, Levné Fotbalové Dresy Arsenal dopředu Lacazette utrpěl zranění kolena Již v pondělí v místní době v Londýně, Účastnil se společného tréninku s spoluhráči Arsenalu.

Francouzský státní příslušník dostal operaci po úrazu kolena v polovině února. Léčba poranění levé koleny. V případě poranění Lacazette, Arsenal má v Welbecku pouze jeden dopředu v nabídce UEFA Europa League. Po Lacazette se zotavil z jeho zranění, Liga Evropy proti Moskvě CSKA příští týden Očekává se, že se objeví francouzština.

Stejně jako Lakazet, na hřišti je Ramsay. Dříve velšský záložník zmeškal Číňanský pohár kvůli chirurgii podbřiku. Očekává se však, že tento víkend bude proti Arsenalu proti Stoke City. Podobně se očekává, že Wilshire a Ozil se vrátí ze zranění ve hře. Předcházející dva hráči Dresy Arsenal se stahovali z národního týmu kvůli zranění. Očekává se však, že se vrátí včas. Zůstává zřejmé, zda si Wenger vybere svou hru proti Stoke City. Koneckonců, Arsenal v současné době bere první evropský pohár. To je jejich jediný způsob, jak se v Lize mistrů účastnit příští sezóny.

Argentinská hvězda Messi vstoupila do Levné Fotbalové Dresy Barcelony v mládí. Pomohl týmu získat čestné vyznamenání. Když zjistil, že v té době zjistil Messi, Slavný barcelonský Rexaqi hovořil o Messi, Řekl, že Messi věnuje příliš velkou pozornost světovému poháru. Vítězství ve Světovém poháru je jen třešničkou na dortu.

Rexach řekl: " Lidé si myslí, že Messiho příběh je jako pohádka. Zdroj kořenů Abychom dosáhli dnešních úspěchů, Messi musel nést hodně bolesti. A právě tyto bolesti ho zesílily. "

" Fotbal, který hraje Barcelona, je pro něj ideální. Je to jako hladování s touhou jíst. Samozřejmě, kombinace Dresy Barcelona a Messi se stává velmi výbušným. Podíváte se na kombinaci Messi a Barcelony, Barcelony a Messi a výsledky ukazují všechno. Někdy věnuje příliš mnoho pozornosti Světovému poháru. Někteří lidé dokonce říkali, že pokud nedostanou světový pohár, Barça Messi nebude tak velký jako Maradona a Pele. Myslím, že Messi zvítězila na mistrovství světa, ale nebylo nic víc než třešničkou na dortu. "

Sezóna 2017-18 vstoupila do odpočítávacího období. Girona bude prvním týmem, který stojí před Levné Fotbalové Dresy Real Madrid. Zidane se rozhodl soutěžit o posledních 15 zápasů.

Ve skutečnosti zůstávají jen 10 posledních kol La Liga. Pokud se Real Madrid úspěšně dostane do finále Ligy mistrů, V této sezoně má Real Madrid 15 zápasů. Kvůli špatnému záznamu La Ligy v této sezóně, Real Madrid se soustředil na Ligu mistrů. V La Ligě má Real Madrid již 15 bodů za Barcelona. La Liga je beznadějná a Liga mistrů je Zidanovy jediné spasení.

Po vyřazení Ligy mistrů z Paříže Ze šatny Dresy Real Madrid přišla zpráva. "Bojujte se čtyřmi dalšími hráči!" Hráči Realu se snili o opětovné vítězství v Lize mistrů. Tyto čtyři zápasy Ligy mistrů jsou pro ně. Všechny hry jsou finále. Ale Zidane je velmi zneklidněna touto mentalitou. Minulý týden zápas mezi Real Madrid a Evar, Tým hrál dobře. V porovnání s La Ligou byli v Lize mistrů ještě více konkurenční. Zidane doufá, že eliminuje mentalitu hráčů. Pokud tým dosáhne plného vítězství ve zbývajících 15 zápasech, Pak budou moci dosáhnout svých cílů.

Podle zpráv, William řekl, pokud Chelsea nevlastní, Jinak chce pracovat mnoho let. Williamův současný kontrakt s Levné Fotbalové Dresy Chelsea bude pokračovat až do roku 2020, Nicméně doufá, že jeho výkon na soudu může být vyměněn za novou smlouvu. Pokud obě strany mohou skutečně obnovit svou smlouvu, Pak se říká, že William bude opustit Stamford Bridge někdy v budoucnu, bude také ukončen.

" Chci zde zůstat ještě mnoho dalších let, Pokud je to možné, chci také obnovit smlouvu s týmem. V této chvíli jsme o tom nemluvili, Může se stát obnovení, Přizpůsobil jsem se životu tady. Do konce sezony jsem hrál v Chelsea pět let, Tady jsem vyhrál šampionát, myslím, že jsem také fanoušky miloval. Chci smlouvu nakopat, Pak obnovte, a pak vykopněte několik let. "

Kromě pověstí ostatních evropských gigantů, které byly převedeny do jiných zemí, Dresy Chelsea William také řekl, že se nevrátí k hraní, Z tábora pro mládež Corinthians řekl: " Upřímně řečeno, nepřemýšlel jsem o návratu do Brazílie dnes, Dokonce jsem ani neuvažoval o ukončení své kariéry v Brazílii. Mým cílem je zůstat v Chelsea, Pokud je to možné, chci odejít do Chelsea. "

Търси

Реклама

advertisement
Евтина реклама

IQ140.EU Online TV

Гледай любимите си онлайн TV канали на живо.