Loading...
bg

Блогът на etdoudonoutl

Manchester City v letošní sezóně před Premier League, Situace podniku Capo Chopani však není uspokojivá. Společnost Conpani v posledních letech trpí zraněním, Levné Fotbalové Dresy Manchester City trenér Guardiola vzal peníze po zavedení řady silně střežených, To vedlo k umístění Copernicus nemůže být zaručeno. Existují pověsti, že Copernate může opustit Manchester City na konci sezóny, Conappia to popřela.

Copenny také mluvil o letošním Světovém poháru, " Belgie má dobrou šanci, Ale stále máme hodně práce. Na Světovém poháru v roce 2014 a Evropském poháru v roce 2016, Nepodařilo se nám, protože tým byl v té době mladý. V příštích několika letech však již tuto možnost nemůžeme použít jako omluvu, Musíme být lepší takticky, To nám může pomoci fyzicky i technicky. "

Cospani uvedl, že " Dresy Manchester City tuto pověst stojí za zmínku. Pokud je hráč dobré, K dispozici budou hodně klubových pozvánek, Pokud tělo nevyhovuje, nebude vás kontaktovat žádný klub. Pokud mohu zůstat zdravý, chci jen hrát v Manchesteru City, Dokonce i když jsem utrpěl zranění, nebude mít další možnosti. Jsem velmi profesionální hráč, je velmi těžké se vrátit, Pokud je k dispozici delší doba, Bude mít větší šanci hrát více zápasů Manchester City. "

Търси

Реклама

advertisement
Евтина реклама

IQ140.EU Online TV

Гледай любимите си онлайн TV канали на живо.