Loading...
bg

Блогът на etdoudonoutl

V posledním kole, Liverpool Liverpool ve dvou hlavních 5 minutách ztratil tři góly, Arsenal nakonec 3-3 remíza. Liverpoolská hvězda Fowler věří, že " Jaký je rozdíl mezi sebedůvěrou a taháním? Odpověď je samozřejmě psychologická, Zdá se, že Liverpool už začal uvěřit, že se na začátku sezony začaly krutě kritizovat. "


Fowler řekl, že první ztracený míček vedl Liverpool ztracenou důvěru, " Výkon Arsenalu není dobrý, Vypadají strach, že běží Liverpool. Jednu hodinu před zápasem se nezdálo, že kontrolují míč, Pouze dlouhý útok, Ztráta míče by neměla změnit hru. Pokud máte 2-0 před Liverpoolem, Pak jste ztratili míč, Pak musíte věřit, že jste lepší, A znovu usilujte o cíle. Ale naopak, Liverpool si myslel, že "znovu jsme ztratili míč" Jen kvůli ztrátě míče ovlivňují mentalitu. To je samozřejmě problém Víte, žádný tým neztrácí míč - dokonce ani Manchester City. "


Fowler řekl, že Liverpoolova obrana není špatná, " Nejlepší týmy ztratí míč, Ale mohou znovu vstřelit. Liverpool se zdá, že házení míče způsobí velké potíže, Můžu si jen myslet, že mají psychologické problémy. Liverpool také má impozantní obranu. Liverpool byl v posledních dvou měsících nejlepší obranný tým, Ještě silnější než Manchester City. "

Real Madrid a Paříž od silného dialogu Ligy mistrů, Je skoro dva měsíce, Neymar nemohl čekat na zápas.


V okamžiku francouzské zimní přestávky, Užijte si dovolenou v Brazílii Neymar se také účastnil charitativního zápasu organizovaného jeho přítelem Nene. Po rozhovoru byl pohovořen, Uvedl očekávání tohoto vrcholného souboje.


Neymar řekl: " Toto je finále, Hra, na kterou se všichni těšíme. Tato hra se blíží Brzy začne. Těšíme se na hru co nejdříve, Všichni jsou na to připraveni. Pařížští hráči se narodili pro tak důležitou hru. "


Търси

Реклама

advertisement
Евтина реклама

IQ140.EU Online TV

Гледай любимите си онлайн TV канали на живо.