Loading...
bg

Блогът на etdoudonoutl

Barcelona Football Club v týmu, Levné Fotbalové Dresy Barcelona obránce Weiermalun zranění vydal oficiální oznámení, Hráči budou pozdrženi po dobu dvou týdnů kvůli zranění.

Barcelona lékařský tým potvrdil, Bicepsy levé nohy Weilu Mullena mají slabé vláknité slzy. Po pondělí prohlídce, Závěrečné hráči budou po dva týdny zraněni. Hráč má 32 let, V kole Liga 20 kvůli jejich pocitu nepohodlí a nucen nahradit konec.

Zranění bylo velkou ránu Belgičanům, Před absencí stadionu La Liga skoro dva roky po oficiálním návratu, V posledních měsících, Jak Dresy Barcelona obránce Umtiti zranil, Hráč dostal šanci hrát. V této sezóně hrála Weiermalun celkem sedm her La Liga, 5 zápasy Kings Cupu a 1 zápas Ligy mistrů. Barcelona Mascherano opustil tým brzy, Weiermalun znovu ublížil, Spočítejte si na novou pomoc Mina, Barcelona v pozici Zhongwei jen 3 osoby k dispozici.

Terry nedávno odhalil, Pro dobu Mourinho, Nechte se v budoucnu rozhodnout stát fotbalovým trenérem. Ve dvou trénincích Chelsea, Mourinho a Terry měli pět let spolupráce, Získali tři tituly Levné Fotbalové Dresy Premier League spolu. Po opuštění týmu na konci minulé sezóny, Terry v současné době hraje na Villa, Ale řekl, že doufá, že se v budoucnu změní na trenér.

Řekl trenérskému hlasu: " Mourinho Právě jsem přišel do týmu, když jsem byl ještě mladý, Pouze 23 let. Nicméně, po několika školeních, Vzal jsem si poznámkový blok, napište slova Mika Mussina. Řekl na setkání týmu, Před hru, nebo na média, Všechny jsem napsal. Někdy budu po ukončení trénovat, Zapište si, co trenér právě udělal pro tým. "

Terry řekl nástroje Jose Mourinho pro personální management, Chelsea byl klíčem k úspěchu té doby, Současně, Bývalý kapitán Dres Chelsea chválil také schopnost Mika Mussiny inspirovat potenciál jeho týmu.

Търси

Реклама

advertisement
Евтина реклама

IQ140.EU Online TV

Гледай любимите си онлайн TV канали на живо.