Loading...
bg

Блогът на etdoudonoutl

Zahřívací zápas mezi Belgií a Kostarikou. Ačkoli nejprve za kuličkou, Ale nakonec Levné Fotbalové Dresy Belgie vyhrál 4-1. Nicméně, belgický trenér nemusí být po hře spokojen. Protože v této hře byla zraněna jejich trumflá Azar.
V 70. minutě zápasu byl Hazard nahrazen kvůli zranění. Vyklouzl z dvora. Po zápase byl jeho zranění velkým znepokojením. Podle nejnovějších zpráv, Azarova zranění způsobila paniku Belgii. Může zachytit první zápas Světového poháru proti Panamě? Je to stále neznámý.

Belgický trenér Martinez hovořil o zranění Hazard po zápase. Odhalil malý problém. Belgický azar je jen nepohodlí nohou, Protože ho mnohokrát kopali v souboji. První zápas Světového poháru v Belgii, Dnes je méně než šest dní od závodu. Dresy Belgie Azar závodil proti hodinám.

Když Německo oznámilo 23. světový pohár, Neexistuje jméno pro Sanea Manchesteru. Po nějakou dobu explodovali fanoušci a média. Levné Fotbalové Dresy Nerozumím výběru trenéra Loewa. Po oznámení vyhlášení seznamu 23 osob v Německu, Lough vysvětlil.

A láska vysvětlila: "Tentokrát při výběru úvah Brenta a Sana, Ve skutečnosti jsou oba velmi blízko. Ale nakonec jsem vybral Brandta. A Draxler, Pozice Royce a Mill byla určena dříve. Sarney má velký potenciál. V září se vrátí do národního týmu. Ještě neprokázal svou schopnost v národním týmu. "

Sarney hrál v posledních 12 zápasech německého týmu. Nepřispila ani cíl nebo pomoc. A ve své pozici s Draxlerem, Dresy Německo Royce a Brandt soutěží, Nakonec se německý Leif rozhodl, že Sanni nepřijme na světový pohár. Ačkoli právě prožil skvělou sezónu.

Liverpool vždy chtěl posílit svou pozici brankáře. Po epické chybě na Carliss v Lize mistrů, Levné Fotbalové Dresy Liverpool zvýšil tempo posilování. Jejich současný cíl číslo jedna, Je to brazilský brankový brankář Allison v Římě.

V roce 2015 byl Řím potrestán zákonem o spravedlivém financování. V minulém létě musel strávit 40 milionů eur, Prodáno domácí hvězda Salah. V letošním roce se stále drží ve spravedlivé fiskální politice. To je důvod, proč Řím zvažoval prodávat Djeko v lednu. Liverpool, který ochutnal sladkost před převodem Salah, Chcete využít této příležitosti znovu představit římské hráče.

Zpráva uvádí, že Hlavním cílem Dresy Liverpool je nyní brankář Allison of Roma. Následovala Stoke City's England Gate Gate, Portland. Podobně jako v loňském roce představení společnosti Van Dyck, Rómsky tým, který uvidí Liverpoolskou Allison, bude ocenit požadovanou cenu. Uvádí se, že romský tým doufá, že bude mít cenu nejméně 60 milionů liber. Prodávají své brazilské venkovské dveře.

Barcelona zápas s Royal Society, Spíše jako rozloučení. Královská společnost se rozloučila s legendárním hráčem Harvey Prieto, Levné Fotbalové Dresy Barcelona se pak rozloučila s kapitánem Iniestem.

Podle španělských médií Radio Radio přerušilo zprávy. Když hra skončí, tým Barcelona, Poté, co fanoušci a všichni opustili Camp Nou, Iniesta se vrátila na stadion. Muž tam tiše seděl. Telel cítil s emocí: "Dneska šokující scéna, Iniesta, sedící na trávníku Nou Camp, Je to sám. Tohle je poslední hra na tomto stadionu. Za tento stadion příliš zaplatil. A tento stadion mu přinesl příliš mnoho. "

Nakonec Bass Iniesta bosil Krok za krokem od Camp Nou. A na scéně jsou spousty fanoušků. Vykřiklo jméno Iniesty: "Skvělé! Iniesta!" Poté, Basa Iniesta oznámil rozloučení v šatně: "Ahoj všichni, stále jsem tady. Zdá se, že opuštění Dresy Barcelona je pro mě stále velmi obtížné. Chci jen poděkovat vám. Tato nádherná, nezapomenutelná noc bude vždycky zapamatována v mém srdci. Čas plyne, Mnoho pocitů zůstane v Barceloně. Každý dát polibek. "

Kontroverzní venkovské derby, Real Madrid a Barcelona 2-2 potřásou rukama. Trenér Levné Fotbalové Dresy Real Madrid Zidane se zúčastnil tiskové konference po skončení utkání. Zjistil, že Ronaldo byl skutečně zraněn. Ale nevím, jak dlouho to bude trvat.

Pro dnešní hru, Zidane řekl: " Byl bych rád, kdyby tým vyhrál hru. Národní derby je vždy horké, To je dobrá hra. Oba jsme se v soutěži snažili co nejlépe. Všichni jsme hráli hru na vysoké úrovni. Fotbal je vždy nejdůležitější věc. Důležitější než tyhle spory. "

V záložce byl nahrazen Ronaldo. Jeho noha byla podezřelá, že utrpěla zranění. Vnější svět je také velmi znepokojen Zranění kotníku bude mít vliv na Dresy Real Madrid Ronaldo ve finále Ligy mistrů, Zidane odpověděl: " Cítí se teď opravdu špatně. Ale myslím, že je to jen malý problém, Právě ho zasáhl. Nebojte se finále Ligy mistrů. Může se hrát. Nemohu vám říci, jak dlouho bude Real Madrid Ronaldo mít příměří. Ale řekl mi, že si nemyslí, že to bude trvat dlouho, Co se zítra se stane s Real Madrid? Real Madrid bude nadále věnovat pozornost jeho zraněním. V jeho kotnících je opravdu trochu otoku. Ale jak jsem řekl, zranění není příliš vážné. "

Francouzské týmové zprávy, Řekl Mbape v exkluzivním rozhovoru s televizí. Levné Fotbalové Dresy Chelsea Cante splňuje všechny podmínky, které potřebuje Paříž. Pokud se můžete rozhodnout, Bude plně koupit Kanter.

Mbappe učinil během rozhovoru poznámky. " Není snadné vzít Kantera od Chelsea. Jenže pokud se s Paříží dokonale hodí, Přemýšlejte o senzačním účinku přinášení takového horního zadního pásu zpátky domů. Nejen fanoušci budou blázni, Čipy, které jsme pro každou akci získali, se rovněž výrazně zvýší. "

Jako jeden z nejvýznamnějších středních hráčů dnes, Chelsea Canter bude pro letošní léto velkou rybou. Nemusí šanci na ztrátu Ligy mistrů v Chelsea. Mentorský kont opět stojí na pozadí krize, která opouští. Kanterovy vyhlídky v Dresy Chelsea jsou poněkud matoucí.

V rozhovoru, Tottenham dopředu Kane přiznal, Jejich opakované porážky v soutěži mohou souviset s mentální a psychologickou. Přestože v Pochetinno došlo k velkému pokroku, Nicméně Levné Fotbalové Dresy Tottenham stále chybí trofej. FA Cup byl právě obrácen Manchester United. Zmeškal finále.

Je ztráta souteže Tottenham související s týmovým duchem? Kane odpověděl: "Možná. Samozřejmě máme důvod ztrácet v semifinále nebo v soutěži. Takže musíme dělat lépe. "

"Nemohu vám říct, co je důvodem. Ale to mě osobně zklamalo Tottenhem. Ano, Dresy Tottenham musí najít řešení. To je opravdu nepříjemné a je těžké najít důvod. Ale když jsme Manchester United neuspěli dobře, To je blízká hra. Po skončení hry skončili. " Tottenhamův Kane byl zabit Smolin, když byl proti Manchesteru United. Odmítl, že se jedná o nedávné zranění kotníku: "Toto je vnější pohled. Když jste ve špatném stavu, Vždycky něco říkají. V prvních čtyřech zápasech jsem však dosáhl 2 gólů. To není nejhorší. "

Salah vstřelil gól od svého vstupu do Levné Fotbalové Dresy Liverpoolu. V současné době vede vedoucího Premier League s 29 branami, To mu dalo pozornost od Realu Madrid a dalších obrů.

Podle Johna Barnesa z Liverpoolu, " Klop ví, jakou taktiku je možné využít, abych co nejlépe využil Salah, Ačkoli Salah je vynikající hráč, Ale pro něj měl nejlepší prostředí, aby využil svého nejlepšího potenciálu. Pokud Salah hraje za jiný tým, Nemyslím si, že jeho výkon může být tak dobrý. "

John Barnes také použil Sanchez jako negativní příklad. " Podle mého názoru je Sanchez také dobrým hráčem. Stejně jako Salah, Ale nedokázal ukázat svou pravou úroveň v Dresy Manchester United. Protože tým, pro který hraje, nemůže dovolit, aby hrál to nejlepší. Ne že Sanchez je špatný výkon. Namísto toho Mourinhoova taktika vedla k tomu, že Sanchez selhal. "

Podle zpráv, Levné Fotbalové Dresy Arsenal dopředu Lacazette utrpěl zranění kolena Již v pondělí v místní době v Londýně, Účastnil se společného tréninku s spoluhráči Arsenalu.

Francouzský státní příslušník dostal operaci po úrazu kolena v polovině února. Léčba poranění levé koleny. V případě poranění Lacazette, Arsenal má v Welbecku pouze jeden dopředu v nabídce UEFA Europa League. Po Lacazette se zotavil z jeho zranění, Liga Evropy proti Moskvě CSKA příští týden Očekává se, že se objeví francouzština.

Stejně jako Lakazet, na hřišti je Ramsay. Dříve velšský záložník zmeškal Číňanský pohár kvůli chirurgii podbřiku. Očekává se však, že tento víkend bude proti Arsenalu proti Stoke City. Podobně se očekává, že Wilshire a Ozil se vrátí ze zranění ve hře. Předcházející dva hráči Dresy Arsenal se stahovali z národního týmu kvůli zranění. Očekává se však, že se vrátí včas. Zůstává zřejmé, zda si Wenger vybere svou hru proti Stoke City. Koneckonců, Arsenal v současné době bere první evropský pohár. To je jejich jediný způsob, jak se v Lize mistrů účastnit příští sezóny.

Argentinská hvězda Messi vstoupila do Levné Fotbalové Dresy Barcelony v mládí. Pomohl týmu získat čestné vyznamenání. Když zjistil, že v té době zjistil Messi, Slavný barcelonský Rexaqi hovořil o Messi, Řekl, že Messi věnuje příliš velkou pozornost světovému poháru. Vítězství ve Světovém poháru je jen třešničkou na dortu.

Rexach řekl: " Lidé si myslí, že Messiho příběh je jako pohádka. Zdroj kořenů Abychom dosáhli dnešních úspěchů, Messi musel nést hodně bolesti. A právě tyto bolesti ho zesílily. "

" Fotbal, který hraje Barcelona, je pro něj ideální. Je to jako hladování s touhou jíst. Samozřejmě, kombinace Dresy Barcelona a Messi se stává velmi výbušným. Podíváte se na kombinaci Messi a Barcelony, Barcelony a Messi a výsledky ukazují všechno. Někdy věnuje příliš mnoho pozornosti Světovému poháru. Někteří lidé dokonce říkali, že pokud nedostanou světový pohár, Barça Messi nebude tak velký jako Maradona a Pele. Myslím, že Messi zvítězila na mistrovství světa, ale nebylo nic víc než třešničkou na dortu. "

Страници: 1 2 »

Търси

Реклама

advertisement
Евтина реклама

IQ140.EU Online TV

Гледай любимите си онлайн TV канали на живо.