Loading...
bg

Блогът на etdoudonoutl

Dnes večer přijde Messi Levné Fotbalové Dresy starou kamarádku od Ligy mistrů. To je aktuální trenér Eindhoven, Van Bommel. V týmu Dream Rijkaard, Messi kdysi bojoval vedle Van Bommel. Na tiskové konferenci před zápasem, Messiho starého přítele, nezapomeňte Messiho pochválit.

Van Bommel řekl: "Barça není jen tým Messi samotného. Ale pro mě, Messi je nejlepší hráč na světě. Bez ohledu na konečné ocenění Zlatého glóbu mu to nedávejte. "

Pro svůj starý klub Barcelona, Van Bommel řekl: " Pokud mohu předem vědět, že tým utrpí porážku, I když je to jen nejmenší skóre, Zůstanu doma také. Všichni víme, že Dresy Barcelona není v nejlepším. Takže budeme tvrdě pracovat, Fotbalový klub překvapí lidi. "

Starý kapitán Kompany, který hrál 250 dní v Levné Fotbalové Dresy Manchester City, byl rozhovor. Říkal to Při pokusu o replikaci vynikajícího výkonu minulé sezóny, Tým také doufá, že půjde dál v Lize mistrů v nové sezóně.

" Bylo škoda, že Liga mistrů minulou sezónu ztratila Liverpool. Doufáme, že v nové sezóně dosáhne lepší výsledky v Ligy mistrů. Jsme připraveni splnit tuto výzvu. "

Poslední sezóna, Manchester City prohrál s Liverpoolem v celkovém skóre 1-5 ve čtvrtfinále Ligy mistrů. Lituj, Nicméně Manchester City jezdí v lize, Dresy Manchester City získal rekord s rekordními 100 body. Nová sezóna remízy Ligy mistrů se bude konat 30. srpna.

Liverpool porazil Crystal Palace 2-0, aby v nové sezóně získal vítězný obrat ve dvou hrách. Ale proces hry není tak snadný jako výsledky. Levné Fotbalové Dresy Liverpool ve skutečnosti hrál velmi tvrdě. Po zápase Klopp také přiznal, že tým hrál špatně. Výsledky jsou však stále uspokojivé.

Klopp řekl: " Na světě je velmi málo týmů. Může vypustit startovní sestavu hráčů, jako jsou Townsend, Zaha, Bentke, Milivojevic atd. Crystal Palace má mnoho skvělých hráčů. Přinesli nám dlouhé průlomové problémy. Naši hráči si vzájemně pomáhají vyhnout se velkým problémům. Ale naše dnešní představení je opravdu špatné. "

Klopp také zdůraznil Liverpool Nabi-Keta, Řekl: " Keta je velmi plachá a není příliš odchodná. Ale tohle nemůžete vidět na dvoře. Musí se také přizpůsobit, vždy následuje Marne na tréninku. Všichni v Dresy Liverpool mají rádi Keita. Ale nevím, jestli nás má rád, Protože málokdy mluví. Ale ve fotbale má velký potenciál. Defenzivní stabilitu, Liverpoolskou taktiku se může i nadále zlepšovat. "

Letošní evropský Super Cup zahájí v Estonsku. Real Madrid bude čelit stejnému soupeři města Levné Fotbalové Dresy Atletico Madrid. Před hru, Real Madrid trenér Lope Teji přijal rozhovor s oficiální webovou stránkou UEFA.

Pro tento zápas Super Bowl s Atletico Madrid, Lopetji řekl: "Náš oponent je velmi silný, Ale také dobře víme, protože jsme sousedy. V této hře nebudeme více zdůrazňovat. Protože soupeř je Atletico Madrid, A hra určuje název šampionátu, To nás inspirovalo, abychom udělali vše, co je v našich silách, abychom získali šampionát. Real Madrid má povinnost a povinnost vyhrát všechna mistrovství. "

Na otázku, Po realizaci tří po sobě jdoucích mistrovství Ligy mistrů Real Madrid, Jak vést tým k přesunu, Lope Teji odpověděl: "Real Madrid zlepší integritu týmu, A snažte se zachovat tuto ambici vítězství, Dresy Real Madrid je DNA takhle, To platí pro hráče i pro trenéry. "

Kanter s nízkým klíčem je klíčem k úspěchu Francie. Levné Fotbalové Dresy Francouzští hráči to samozřejmě zná. Po porážce Chorvatska, Francouzští hráči zpívají píseň Kanter, Messi se stal ten, kdo položil zbraň.

Ať už v autobusu nebo na hřišti, Stále v oslavě šampionátu. Francouzský tým zpívá píseň Kanter. Chválí Kanterův úžasný výkon. Texty jsou zhruba následující: "Kant, ten malý kluk, Ten hezký chlap, Jediný, kdo zablokoval Messi, Ale všichni víme, že je to zelený lhář. Kanter! "

V souvislosti s vysokým hodnocením spoluhráčů, Dresy Francie Kanter je velmi skromný, On odpověděl: "Ne, ne, to je zásluha francouzského týmu." Top 16 mistrovství světa, Francie čelí argentinskému týmu, Nakonec Francie pokročila na 4-3, Messi není granulována.

Světový pohár dosáhl etapy nejlepších čtyř hegemonií, Levné Fotbalové Dresy Anglie byla také umístěna více očekávání. Během této doby hlavní kluby také aktivně zkoumají talenty. hráč, který vyniká na mistrovství světa, Po skončení mistrovství světa je také možné přenést na obry. Spurs vstřelil 11 gólů, Stal se nejvíce agresivním týmem ve Světovém poháru. Pochettino je také velmi pyšný.

Nejvíce doufají, že mezinárodní Manchester City je Anglie číslo 10 Sterling. Nicméně výkon malého rychlého ducha na mistrovství světa je skutečně velmi obecný. Na konci 5. hry je poslán pouze jeden pomocník. Máte mnoho šancí, ale nikdy ne. Tento bod se stal také středem pochybností lidí. Pokud nebude v budoucnu fungovat, Může být vystaveno více stresu.

Lidé vždycky říkali Sterlingovi král s plivaným dortem. Ale ve hře Manchester City v loňské sezóně, Má několik úžasných představení o Spasiteli, Proto vynikající příležitost a míč s jednou rukou nemohou být fanoušky rozbité a přijaty. Ale v zápase se Švédskem v Dresy Anglie ve čtvrtfinále mistrovství světa v Rusku, Vzácná ofenzivní příležitost, Sterling postrádal šanci na dvojruční branku. To je skutečně příliš neúčinné. Protože další Anglie bude hrát proti Chorvatsku, je to silnější. Takže lidé se obávají, že Sterling bude i nadále zkazit šance na propagaci Anglie.

Toto kolo světového poháru je populární, Nicméně, Levné Fotbalové Dresy Brazílie držel na důstojnosti obrů se stabilním vítězstvím 2-0. A vedoucí této Brazílie, Je to superstar Neymar.

V této hře hraje Neymar velmi dobře. Jeho průlom a průchod v přední části jsou velmi ostré. Flexibilní běžecká pozice bez míče představuje pro Mexiko velkou hrozbu. První míč v Brazílii To bylo plánováno Neymar a osobně skóroval. V tomto cíli byl Neymar první ostrý, Pak se zableskla bleskem a jemně se podíval na patu. K Williamovi, Konečně použil ostrou polohu, aby mohl otevřít dveře.

Vybraný jako nejlepší brazilský Neymar ve hře, Ve skutečnosti více než tato hra, V tomto Světovém poháru, Brazilský Neymar je také nejsilnějším hráčem: Od zahájení mistrovství světa, Dresy Brazílie Neymar přispěl nejvíce 23 výstřelů na mistrovství světa. Mezi nimi bylo nejvíce 12 výstřelů na mistrovství světa. Navíc Brazílie Neymar vytvořila 16 ohrožujících příležitostí pro spoluhráče. To je také nejvíce na mistrovství světa.

Po zákrutách a otočích se Portugalsko nakonec dostalo. Celková výkonnost týmu je průměrná. Ačkoli síla je dominantní, Ale není možné přemoci soupeře na scénu. Skóre nemůže zvítězit. Levné Fotbalové Dresy Ronaldo se také vrátila k "lidskému modelu". Nebyl tak odvážný jako předchozí dvě hry. S vlastní snahou o podporu týmu vpřed. Tato hra, Ronaldo přišel o pokutový kop, Také téměř vyslalo červenou kartou.

Tento zápas proti Íránu, Ronaldo vytvořil příležitost od samého začátku. Joao Mario má levé nohy Ronaldo vstřelil levou stranu pokutového území. Šikmý výstřel 10 metrů od dveří zabavil Bellan Vander. Ale poté, co byl Ronaldo držen proti iránským hráčům, Málokdy má přístup do omezeného prostoru. Pouze stahování lze provést. Ronaldův volný kop nedokázal využít své síly.

Ve shodě Ronaldo z Portugalska střílel 5krát bez branky. 30 průchodů, 7 obratů, 7 pokusů bylo úspěšných 4 krát. Ronaldo z Dresy Portugalsko bude chybět, Není vždy možné zobrazit nejlepší verzi. To je případ této hry proti Íránu. Ale s tím, že pomáhal týmu, Portugalský tým stále hrál. V Ronaldu v Portugalsku je několik dní odpočinku. Potřebuje se zotavit se do nejlepšího stavu proti Uruguajskému týmu Godin, který vedl obrannou linii.

Zahřívací zápas mezi Belgií a Kostarikou. Ačkoli nejprve za kuličkou, Ale nakonec Levné Fotbalové Dresy Belgie vyhrál 4-1. Nicméně, belgický trenér nemusí být po hře spokojen. Protože v této hře byla zraněna jejich trumflá Azar.
V 70. minutě zápasu byl Hazard nahrazen kvůli zranění. Vyklouzl z dvora. Po zápase byl jeho zranění velkým znepokojením. Podle nejnovějších zpráv, Azarova zranění způsobila paniku Belgii. Může zachytit první zápas Světového poháru proti Panamě? Je to stále neznámý.

Belgický trenér Martinez hovořil o zranění Hazard po zápase. Odhalil malý problém. Belgický azar je jen nepohodlí nohou, Protože ho mnohokrát kopali v souboji. První zápas Světového poháru v Belgii, Dnes je méně než šest dní od závodu. Dresy Belgie Azar závodil proti hodinám.

Když Německo oznámilo 23. světový pohár, Neexistuje jméno pro Sanea Manchesteru. Po nějakou dobu explodovali fanoušci a média. Levné Fotbalové Dresy Nerozumím výběru trenéra Loewa. Po oznámení vyhlášení seznamu 23 osob v Německu, Lough vysvětlil.

A láska vysvětlila: "Tentokrát při výběru úvah Brenta a Sana, Ve skutečnosti jsou oba velmi blízko. Ale nakonec jsem vybral Brandta. A Draxler, Pozice Royce a Mill byla určena dříve. Sarney má velký potenciál. V září se vrátí do národního týmu. Ještě neprokázal svou schopnost v národním týmu. "

Sarney hrál v posledních 12 zápasech německého týmu. Nepřispila ani cíl nebo pomoc. A ve své pozici s Draxlerem, Dresy Německo Royce a Brandt soutěží, Nakonec se německý Leif rozhodl, že Sanni nepřijme na světový pohár. Ačkoli právě prožil skvělou sezónu.

Страници: 1 2 3 »

Търси

Реклама

advertisement
Евтина реклама

IQ140.EU Online TV

Гледай любимите си онлайн TV канали на живо.