Loading...
bg

Блогът на etdoudonoutl

Sezóna 2017-18 vstoupila do odpočítávacího období. Girona bude prvním týmem, který stojí před Levné Fotbalové Dresy Real Madrid. Zidane se rozhodl soutěžit o posledních 15 zápasů.

Ve skutečnosti zůstávají jen 10 posledních kol La Liga. Pokud se Real Madrid úspěšně dostane do finále Ligy mistrů, V této sezoně má Real Madrid 15 zápasů. Kvůli špatnému záznamu La Ligy v této sezóně, Real Madrid se soustředil na Ligu mistrů. V La Ligě má Real Madrid již 15 bodů za Barcelona. La Liga je beznadějná a Liga mistrů je Zidanovy jediné spasení.

Po vyřazení Ligy mistrů z Paříže Ze šatny Dresy Real Madrid přišla zpráva. "Bojujte se čtyřmi dalšími hráči!" Hráči Realu se snili o opětovné vítězství v Lize mistrů. Tyto čtyři zápasy Ligy mistrů jsou pro ně. Všechny hry jsou finále. Ale Zidane je velmi zneklidněna touto mentalitou. Minulý týden zápas mezi Real Madrid a Evar, Tým hrál dobře. V porovnání s La Ligou byli v Lize mistrů ještě více konkurenční. Zidane doufá, že eliminuje mentalitu hráčů. Pokud tým dosáhne plného vítězství ve zbývajících 15 zápasech, Pak budou moci dosáhnout svých cílů.

Podle zpráv, William řekl, pokud Chelsea nevlastní, Jinak chce pracovat mnoho let. Williamův současný kontrakt s Levné Fotbalové Dresy Chelsea bude pokračovat až do roku 2020, Nicméně doufá, že jeho výkon na soudu může být vyměněn za novou smlouvu. Pokud obě strany mohou skutečně obnovit svou smlouvu, Pak se říká, že William bude opustit Stamford Bridge někdy v budoucnu, bude také ukončen.

" Chci zde zůstat ještě mnoho dalších let, Pokud je to možné, chci také obnovit smlouvu s týmem. V této chvíli jsme o tom nemluvili, Může se stát obnovení, Přizpůsobil jsem se životu tady. Do konce sezony jsem hrál v Chelsea pět let, Tady jsem vyhrál šampionát, myslím, že jsem také fanoušky miloval. Chci smlouvu nakopat, Pak obnovte, a pak vykopněte několik let. "

Kromě pověstí ostatních evropských gigantů, které byly převedeny do jiných zemí, Dresy Chelsea William také řekl, že se nevrátí k hraní, Z tábora pro mládež Corinthians řekl: " Upřímně řečeno, nepřemýšlel jsem o návratu do Brazílie dnes, Dokonce jsem ani neuvažoval o ukončení své kariéry v Brazílii. Mým cílem je zůstat v Chelsea, Pokud je to možné, chci odejít do Chelsea. "

Manchester City v letošní sezóně před Premier League, Situace podniku Capo Chopani však není uspokojivá. Společnost Conpani v posledních letech trpí zraněním, Levné Fotbalové Dresy Manchester City trenér Guardiola vzal peníze po zavedení řady silně střežených, To vedlo k umístění Copernicus nemůže být zaručeno. Existují pověsti, že Copernate může opustit Manchester City na konci sezóny, Conappia to popřela.

Copenny také mluvil o letošním Světovém poháru, " Belgie má dobrou šanci, Ale stále máme hodně práce. Na Světovém poháru v roce 2014 a Evropském poháru v roce 2016, Nepodařilo se nám, protože tým byl v té době mladý. V příštích několika letech však již tuto možnost nemůžeme použít jako omluvu, Musíme být lepší takticky, To nám může pomoci fyzicky i technicky. "

Cospani uvedl, že " Dresy Manchester City tuto pověst stojí za zmínku. Pokud je hráč dobré, K dispozici budou hodně klubových pozvánek, Pokud tělo nevyhovuje, nebude vás kontaktovat žádný klub. Pokud mohu zůstat zdravý, chci jen hrát v Manchesteru City, Dokonce i když jsem utrpěl zranění, nebude mít další možnosti. Jsem velmi profesionální hráč, je velmi těžké se vrátit, Pokud je k dispozici delší doba, Bude mít větší šanci hrát více zápasů Manchester City. "

Barcelona Football Club v týmu, Levné Fotbalové Dresy Barcelona obránce Weiermalun zranění vydal oficiální oznámení, Hráči budou pozdrženi po dobu dvou týdnů kvůli zranění.

Barcelona lékařský tým potvrdil, Bicepsy levé nohy Weilu Mullena mají slabé vláknité slzy. Po pondělí prohlídce, Závěrečné hráči budou po dva týdny zraněni. Hráč má 32 let, V kole Liga 20 kvůli jejich pocitu nepohodlí a nucen nahradit konec.

Zranění bylo velkou ránu Belgičanům, Před absencí stadionu La Liga skoro dva roky po oficiálním návratu, V posledních měsících, Jak Dresy Barcelona obránce Umtiti zranil, Hráč dostal šanci hrát. V této sezóně hrála Weiermalun celkem sedm her La Liga, 5 zápasy Kings Cupu a 1 zápas Ligy mistrů. Barcelona Mascherano opustil tým brzy, Weiermalun znovu ublížil, Spočítejte si na novou pomoc Mina, Barcelona v pozici Zhongwei jen 3 osoby k dispozici.

Terry nedávno odhalil, Pro dobu Mourinho, Nechte se v budoucnu rozhodnout stát fotbalovým trenérem. Ve dvou trénincích Chelsea, Mourinho a Terry měli pět let spolupráce, Získali tři tituly Levné Fotbalové Dresy Premier League spolu. Po opuštění týmu na konci minulé sezóny, Terry v současné době hraje na Villa, Ale řekl, že doufá, že se v budoucnu změní na trenér.

Řekl trenérskému hlasu: " Mourinho Právě jsem přišel do týmu, když jsem byl ještě mladý, Pouze 23 let. Nicméně, po několika školeních, Vzal jsem si poznámkový blok, napište slova Mika Mussina. Řekl na setkání týmu, Před hru, nebo na média, Všechny jsem napsal. Někdy budu po ukončení trénovat, Zapište si, co trenér právě udělal pro tým. "

Terry řekl nástroje Jose Mourinho pro personální management, Chelsea byl klíčem k úspěchu té doby, Současně, Bývalý kapitán Dres Chelsea chválil také schopnost Mika Mussiny inspirovat potenciál jeho týmu.

V posledním kole, Liverpool Liverpool ve dvou hlavních 5 minutách ztratil tři góly, Arsenal nakonec 3-3 remíza. Liverpoolská hvězda Fowler věří, že " Jaký je rozdíl mezi sebedůvěrou a taháním? Odpověď je samozřejmě psychologická, Zdá se, že Liverpool už začal uvěřit, že se na začátku sezony začaly krutě kritizovat. "


Fowler řekl, že první ztracený míček vedl Liverpool ztracenou důvěru, " Výkon Arsenalu není dobrý, Vypadají strach, že běží Liverpool. Jednu hodinu před zápasem se nezdálo, že kontrolují míč, Pouze dlouhý útok, Ztráta míče by neměla změnit hru. Pokud máte 2-0 před Liverpoolem, Pak jste ztratili míč, Pak musíte věřit, že jste lepší, A znovu usilujte o cíle. Ale naopak, Liverpool si myslel, že "znovu jsme ztratili míč" Jen kvůli ztrátě míče ovlivňují mentalitu. To je samozřejmě problém Víte, žádný tým neztrácí míč - dokonce ani Manchester City. "


Fowler řekl, že Liverpoolova obrana není špatná, " Nejlepší týmy ztratí míč, Ale mohou znovu vstřelit. Liverpool se zdá, že házení míče způsobí velké potíže, Můžu si jen myslet, že mají psychologické problémy. Liverpool také má impozantní obranu. Liverpool byl v posledních dvou měsících nejlepší obranný tým, Ještě silnější než Manchester City. "

Real Madrid a Paříž od silného dialogu Ligy mistrů, Je skoro dva měsíce, Neymar nemohl čekat na zápas.


V okamžiku francouzské zimní přestávky, Užijte si dovolenou v Brazílii Neymar se také účastnil charitativního zápasu organizovaného jeho přítelem Nene. Po rozhovoru byl pohovořen, Uvedl očekávání tohoto vrcholného souboje.


Neymar řekl: " Toto je finále, Hra, na kterou se všichni těšíme. Tato hra se blíží Brzy začne. Těšíme se na hru co nejdříve, Všichni jsou na to připraveni. Pařížští hráči se narodili pro tak důležitou hru. "


Търси

Реклама

advertisement
Евтина реклама

IQ140.EU Online TV

Гледай любимите си онлайн TV канали на живо.