Loading...
bg

William nikdy nechodí do Chelsea от блога на etdoudonoutl

Podle zpráv, William řekl, pokud Chelsea nevlastní, Jinak chce pracovat mnoho let. Williamův současný kontrakt s Levné Fotbalové Dresy Chelsea bude pokračovat až do roku 2020, Nicméně doufá, že jeho výkon na soudu může být vyměněn za novou smlouvu. Pokud obě strany mohou skutečně obnovit svou smlouvu, Pak se říká, že William bude opustit Stamford Bridge někdy v budoucnu, bude také ukončen.

" Chci zde zůstat ještě mnoho dalších let, Pokud je to možné, chci také obnovit smlouvu s týmem. V této chvíli jsme o tom nemluvili, Může se stát obnovení, Přizpůsobil jsem se životu tady. Do konce sezony jsem hrál v Chelsea pět let, Tady jsem vyhrál šampionát, myslím, že jsem také fanoušky miloval. Chci smlouvu nakopat, Pak obnovte, a pak vykopněte několik let. "

Kromě pověstí ostatních evropských gigantů, které byly převedeny do jiných zemí, Dresy Chelsea William také řekl, že se nevrátí k hraní, Z tábora pro mládež Corinthians řekl: " Upřímně řečeno, nepřemýšlel jsem o návratu do Brazílie dnes, Dokonce jsem ani neuvažoval o ukončení své kariéry v Brazílii. Mým cílem je zůstat v Chelsea, Pokud je to možné, chci odejít do Chelsea. "


Стена

Няма коментари
Трябва да влезеш, за да коментираш

Търси

Реклама

advertisement
Евтина реклама

IQ140.EU Online TV

Гледай любимите си онлайн TV канали на живо.