Loading...
bg

Liverpoolští hráči jsou příliš plní důvěry от блога на etdoudonoutl

V posledním kole, Liverpool Liverpool ve dvou hlavních 5 minutách ztratil tři góly, Arsenal nakonec 3-3 remíza. Liverpoolská hvězda Fowler věří, že " Jaký je rozdíl mezi sebedůvěrou a taháním? Odpověď je samozřejmě psychologická, Zdá se, že Liverpool už začal uvěřit, že se na začátku sezony začaly krutě kritizovat. "


Fowler řekl, že první ztracený míček vedl Liverpool ztracenou důvěru, " Výkon Arsenalu není dobrý, Vypadají strach, že běží Liverpool. Jednu hodinu před zápasem se nezdálo, že kontrolují míč, Pouze dlouhý útok, Ztráta míče by neměla změnit hru. Pokud máte 2-0 před Liverpoolem, Pak jste ztratili míč, Pak musíte věřit, že jste lepší, A znovu usilujte o cíle. Ale naopak, Liverpool si myslel, že "znovu jsme ztratili míč" Jen kvůli ztrátě míče ovlivňují mentalitu. To je samozřejmě problém Víte, žádný tým neztrácí míč - dokonce ani Manchester City. "


Fowler řekl, že Liverpoolova obrana není špatná, " Nejlepší týmy ztratí míč, Ale mohou znovu vstřelit. Liverpool se zdá, že házení míče způsobí velké potíže, Můžu si jen myslet, že mají psychologické problémy. Liverpool také má impozantní obranu. Liverpool byl v posledních dvou měsících nejlepší obranný tým, Ještě silnější než Manchester City. "


Стена

Няма коментари
Трябва да влезеш, за да коментираш

Post

От etdoudonoutl
Добавена Дек 26 '17

Оцени

Твоята оценка:
Общо: (0 оценили)

Архиви

Търси

Реклама

advertisement
Евтина реклама

IQ140.EU Online TV

Гледай любимите си онлайн TV канали на живо.