Loading...
bg

Portugalsko sa stretne s finálovým zápasom Svetového pohára от блога на yixigift

Svetový pohár v Rusku v roku 2018 bude formálne otvorený. Po predikcii 16 výplatných tímov skôr, Tréner Manchester United Lacné Futbalove Dresy Jose Mourinho bol opäť proti posledných osem, Prvé 4 a posledné tímy predpovedali.

Mourinho neváhal vybrať prvých 8 tímov. Myslí si, že tímy, ktoré môžu vstúpiť do štvrťfinále v prvej polovici sú Portugalsko, Francúzsko, Brazília a Anglicko. Druhá polovica je Španielsko, Argentína, Nemecko a Belgicko. Top 4 tím Mourinho musí byť trochu zamotaný, Všetky štyri tímy majú mať silný dialóg. Ten, kto vyhrá alebo stratí, nebude príliš prekvapujúci. Po niekoľkých úvahách Mourinho dal svoje štyri najlepšie tímy. Sú to Portugalsko, Brazília, Argentína a obranca šampióna Nemecka.

Najviac zamotané momenty konečne dorazia. Dokážu štyri tímy kvalifikovať sa do finále? Podľa predpovede Mourinho, Semifinále v prvom polčase bude Portugalsko proti Brazílii. Z hľadiska pevnosti papiera je Brazília jednoznačne nadradená. Portugalsko je však aj tímom vlastnej krajiny. Ako si vybrať, aby Mourinho v ťažkostiach. V záverečnej citlivosti poraziť rozum, umiestnil Portugalsko do finále. V zápase medzi Argentínou a Nemeckom sa Mourin Mushart tiež opakoval. Nakoniec bol optimistickejší, pokiaľ ide o pomstu Argentíny voči Nemecku. Druhý po sebe nasledujúci finále majstrovstiev sveta, Dôvodom je, že Dresy Argentína má Messi.


Стена

Няма коментари
Трябва да влезеш, за да коментираш

Post

От yixigift
Добавена Юни 14

Оцени

Твоята оценка:
Общо: (0 оценили)

Архиви

Търси

Реклама

advertisement
Евтина реклама

IQ140.EU Online TV

Гледай любимите си онлайн TV канали на живо.