Loading...
bg

Chorvátsko odmietlo prvé finále Anglicka от блога на yixigift

Druhá hra semi-finále Svetového pohára sa konala na štadióne Luzhniki v Moskve. Lacné Futbalove Dresy Chorvátsko nadčas 2-1 obrátilo Anglicko, Prvý skóroval vo finále Svetového pohára, Bude súťažiť s Francúzskom na majstrovstvá. Otvorenie 284 sekúnd, Trippier strelil gól národného tímu. V druhej polovici hry Perry Hitch vyrovnal skóre a stlačil stredový stĺp. nadčasy, Pelišic pomohol Manjukicovi s raneným bojom na predstavenie tradície.

Anglicko bolo eliminované v semifinále posledných troch hlavných súťaží. Posledné kolo Anglicka eliminovalo Švédsko 2-0. Po porážke Československa a Francúzska v roku 1982, Anglicko nikdy neporazilo dva európske tímy v jedinom majstrovstvách sveta. Southgate použila ten istý štartér pre tri po sebe idúce knockouts.

Chorvátsko eliminovalo Dánsko a Rusko pokutovým kopom. Chorvátsko sa stalo krajinou po Argentíne v roku 1990. Druhý tím vyhral dve trestné hry v jednom svetovom pohári. Predtým boli chorvátsky 6 knockoutov Svetového pohára iba 1 stratou. Po strate Turecka 1. septembra 2017, Dresy Chorvátsko bolo neporazené v deviatich po sebe nasledujúcich oficiálnych zápasoch.


Стена

Няма коментари
Трябва да влезеш, за да коментираш

Post

От yixigift
Добавена Юли 12

Оцени

Твоята оценка:
Общо: (0 оценили)

Архиви

Търси

Реклама

advertisement
Евтина реклама

IQ140.EU Online TV

Гледай любимите си онлайн TV канали на живо.